MALATYA

SENTEZ KURS MERKEZİ

Yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışıyla başarılarını sürdüren, sürekli kendini geliştiren ve sağlam adımlarla büyüyen Sentez Kurs Merkezi, geleceğin başarılı bireylerinin yetişmesine katkı sağlıyor ve onlara birçok eğitimin birçok noktasında destek oluyor. Deneyim ve bilgi birikimi ile Sentez Kurs Merkezi, öğrencilerinin başarılı olmaları için önemli fırsatlar ve çalışma ortamı sunuyor. Sentez Kurs Merkezi’nin sınavlara yaklaşımı, ölçme-değerlendirme alanındaki uzmanlığı, danışman öğretmen-rehberlik birimi iş birliği ile yurt içi ve yurt dışı sınavlarına hazırlama yetkinliği üyelerine ve öğrencilerine kaliteli hizmet servis etmesinin temelini oluşturuyor.

NİTELİKLİ 
ÖĞRENCİLERİN
NİTELİKLİ 
KURS 
MERKEZİ

Eğitim ciddi bir iştir ve biz yaptığımız işi fazlasıyla ciddiye alıyoruz. Geleceğinize en az sizin kadar değer veriyor ve bu zorlu yolculukta sizlere destek oluyoruz.

Geleceğin dünyası ve Türkiyesinin şartlarını şimdiden ön görüp genç bireylerimize rehberlik ederek  gerekli donanımları edinmelerini  sağlamak, bu vesile ile hem hizmet verdiğimiz bireylere hem de ülkemizin  geleceğine katkıda bulunmaktır.

Sentez Kurs Merkezi ile öğrenciler, akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak sınavlara hazırlanır. Sınavlara hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Sentez Kurs Merkezi; planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek, eğitimin çıtasını yükseltmektedir.

GELECEĞİN İÇİN
GELECEĞİN EN DOĞRU YER 

Sentez Kurs Merkezi SİZLERİ BEKLİYOR


  • 3 FARKLI KAYNAK KİTAP SETİ
  • AYLIK KTT KAMPLARI 
  • HAFTALIK DENEMELER
  • SORU ÇÖZÜMLERİ 
  • DÖNEM TOPARLAMA KAMPI 
  • GÜN BÖYÜ ETÜT İMKANI 
Size Özel Fiyat ve Eğitim Programı İçin 
Ön Kayıt Formu Doldurun Sizi Arayıp Bilgilendirelim ...

 KAYIT İÇİN BİZE YAZIN

ÖN KAYIT İÇİN

Kursumuz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle 7 Gün 24 Saat İletişime Geçebilirsiniz.